Certifikáty

 

Kvalita produktu je u společnosti Mirell na prvním místě! Z tohoto důvodu děláme vše pro to, abychom udrželi kvalitu našeho produktu a mohli tak našim klientům nabízet nejlepší HÁZENKÁŘSKÉ LEPIDLO na trhu. 

 

Díky pravidelnému testování našeho produktu, například na šetrnost k pokožce, je u produktu zajištěna záruka. Tímto způsobem je náš produkt neustále kontrolován nezávislým dermatologickým institutem, který pracuje v souladu s mezinárodními směrnicemi. 

 

Nedávno byla provedena dermatologická studie HÁZENKÁŘSKÉHO LEPIDLA. S hrdostí vám můžeme oznámit, že Mirell – házenkářské lepidlo v tomto důkladném dermatologickém testu dosáhly výsledku „velmi dobrý“. Všechny testované produkty byly vyhodnoceny jako šetrné k pokožce a vyhovují tak všem předepsaným požadavkům. 

 

Společnost Mirell se samozřejmě i v budoucnu bude nepřetržitě starat o zachování kvality svých produktů, abyste se mohli spolehnout na produkty nejvyšší možné kvality.

 

Na certifikát se můžete podívat zde:

 

Upozornění Upozornění: Povolen zápis do konfiguračního souboru: /home/mirell.cz/mirell.cz/includes/configure.php. Je zde potencionální bezpečnostní riziko - nastavte si atributy souboru na readonly/zákaz zápisu.